Konferans Programı

 Dünya Değirmen Teknolojileri Konferans ve Sergisi

Konferans Programı

Dünya Değirmen teknolojileri Konferansı ve Sergisi

Refakatçi Sosyal Faaliyet Programı

Kayıtlı Katılımcılar

Cemil GAZEL, Gazel Makina

Mustafa Alper IŞIKSAL, MEKO A.Ş.

Mehmet ÇELIK, EMTA Makina

Fatih CANDEMİR, EMTA Makina

Muharrem TAŞ, Millger Plansifter Sytems

Cüneyt AYDIN, Millger Plansifter Sytems

Erkan DALYAN, Dalyan Makine

Burak KOYUNCU, Koyuncu Sanayi Fırçaları Plasitk

Nurullah KISAKOL, ALAPALA Makine

Görkem ALAPALA, ALAPALA Makine

Ömer Faruk ERTÜRK, ALAPALA Makine

Onur SULAR, ALAPALA Makine

Ülkü KARAKUŞ, Türkiye Yem Sanayicileri Birliği

Gürsel BARAN, Ankara Ticaret Odası

Günhan ULUSOY, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu

Çağla SEVİNÇ, Değirmen ve Sektör Makineleri Üreticileri Der.

Zeynep ARSLAN, Bastak Instrument

Hakan BİNGÖL, Değirmen ve Sektör Makineleri Üreticileri Der.

Martin SCANLON, University of Manitoba

Sinem KAYA MAT, Necdet Kaya Değirmen

Salim YÖNDEN, İMAJ Kalıp

Darren PARRIS, Perendale Publishers Limited

Mehmet Uğur GÜRKAYNAK, Perendale Publishers Ltd.

Tuncay AKYOL, Akyol Ticaret Değirmen Levazımatı Ltd.Şti.

Ahmet ÖZTÜRK, Akyol Ticaret Değirmen Levazımatı Ltd.Şti.

Amir Kemal YILDIZ, AMD Yatırım Dış. Tic.

Ahmet ŞENTÜRK, AMD Yatırım Dış. Tic.

Latif ÖZBAHÇELİ, AMD Yatırım Dış. Tic.

Levent KOC, Koç Değirmen Makine Ambalaj Sanayi

Tolga KUTLU, Festo San. ve Tic. A.Ş.

Nuri SARIKAYA, Festo San. ve Tic. A.Ş.

Kerem Yiğit GÖKTAŞ, Festo San. ve Tic. A.Ş.

Fatih KARABIYIK, Festo San. ve Tic. A.Ş.

Abdulsamet TAŞKIN, OR-TAŞ Değirmencilik

Erman Arman HUBESERYAN, Durko Çevre Enerji Tekniği A.Ş.

Orhan ÖZDEMİR, Özdemir Havalandırma San. Tic.

Macit ÇUBUK, Dura Makina

Süleyman OKUR, Orjinal Fırça

Muharrem OKUR, Orjinal Fırça

Kadir Cenk İNALHARS, Rönesans Endüstriyel Otomasyon

Ege Yiğit ÖZTÜRK, Rönesans Endüstriyel Otomasyon

Gökhan SEPIL, Hasun Gıda San Tic. A.Ş.

Mehmet Selçuk ATASEVEN, DEĞİRMEN MAKİNA

Malik ŞEN, DEĞİRMEN MAKİNA

Zülfikar KAYA, DEĞİRMEN MAKİNA

Haluk Ziya TÜRKMEN, MAG CONSULTING

Hamit KÖKSEL, ICC Başkanı

Mehmet Halil KAHYA, Değirmen Makina

Mehmet Can ORAN, BONFIGLIOLI A.Ş.

Cihangir Fikri SAATÇİOĞLU, ÇİFT KARTAL DEĞİRMEN

Melih ŞENLER, Orjinal Fırça

Mustafa ÇELIK, Beijer Elektronik A.Ş.

Tuğrul YILMAZ, Beijer Elektronik A.Ş.

Ali DOST, MAKENAS

Fahir ALTIKARDEŞ, MAKENAS

Okçul BARLIK, UĞUR GRUBU

Yiğit YILDIRIM, UĞUR GRUBU

Ferhat ŞAMLI, ALAPALA Makine Gıda San.Tic. A.Ş.

Yıldırım Cemal BÜLBÜL, Bilkon Elektrik Makina San.Tic.

Cem BÜLBÜL, Bilkon Elektrik Makina San.Tic.

Abdulkadir PAY, AKDAĞ Değirmen 

Mustafa MUCUK, AKDAĞ Değirmen 

Selim KÜÇÜKKOLBAŞI, AKDAĞ Değirmen 

Vural KURAL, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu

Nazmi YILDIZ, GÜNMAK

Nihat UYSALLI, Ankara Ticaret Odası

Mehmet Sertaç ÖZER, Çukurova Üniversitesi

Derviş TOPRAK, Cihan Değirmencilik

Serhan TOPRAK, Cihan Değirmencilik

Mehmet T. AKILLI, AKILLI Makine

Sefa YEĞİN, YENAR

Mesut YEĞİN, YENAR

Bekir YEĞİN, YENAR

Agah YEĞİN, YENAR

Ali GÖKTAŞ, YENAR

Hasan DOĞAN, KYS

Muammer KÜRKÇÜ, KYS

Adem GÜNEL, KYS

Tülin KUŞGÖZOĞLU, Davetli Konuşmacı

Özcan GÜNDOĞAN, Davetli Konuşmacı

Bahattin KARACA, KEM-P Motor

Mehmet Pars SEZER, ÇUKUROVA SİLO İŞLETMECİLİĞİ

Umman DENİZ, ÇUKUROVA SİLO İŞLETMECİLİĞİ

Yılmaz KAYA, KAYA KARDEŞLER UN VE GIDA SAN. TİC. A.Ş.

Abdullah BALCI, BAŞARANLAR MAKİNA

İsmail ÜRGEN, BAŞARANLAR MAKİNA

Mehmet BALCI, BAŞARANLAR MAKİNA

Mehmet KILIÇ, İKİ-EL MAKİNA

Tuncay MAİTUNA, İKİ-EL MAKİNA

Sefa SAATÇİOĞLU, MYSİLO

Serhan BEGDES, MYSİLO

Kürşat BOZKIL, MYSİLO

Ibrahim VAROL, OZTOK BLOWER

Mustafa SARICA, DEĞİRMENCİOĞLU

Emre BACAKLI, DEĞİRMENCİOĞLU

Baki AKSOY, AK OTOMASYON

Zeki DEMİRTAŞOĞLU, BASTAK INSTRUMENT

Sami PİRİNÇ, SAFA DEĞİRMEN

Ali Rıza KÖSE, SAFA DEĞİRMEN

Halil ERKAN, ERKAN MAKİNA

Hilmi ŞAHİN, Çorum Milling 

Ahmet ÇATAL, Çorum Milling 

Ufuk KOCAMAN, SEMOLİNA

Gazi Murat ÖZBAKIR, Özürgen Makine Rulman

Kerim Murat BEKAR, Perten Instruments

Bora DAĞLIOĞLU, EVA SİLO

Ismail KARAASLAN, DATA ARGE

Faik YAVUZ, TOBB Başkan Yardımcısı

Ahmet GÜLDAL, TMO Genel Müdürü

Osman ÖREN, TBMM Siirt MV.

Hüseyin HALICI, ENOSAD Başkanı

Mahmut ÖZER, MEB Bakan Yrd.

Hasan Ali ÇELİK, Sanayi Bakan Yardımcısı (Eski)

Salim ÇİVİTÇİOĞLU, TBMM MV. Tarım Komisyon Üyesi

Mustafa Celalettin YILMAZ, Ömür Boya

Mehmet KASABLAR, HİD-TEK Makina

Zafer BUDAK, Genç Değirmen

Ömer DEMİRHAN, Motorcu Yasin - Yasinoğulları

Hakkı BÜYÜKKARTAL, Motorcu Yasin - Yasinoğulları

Selçuk SÜRENOĞLU, Motorcu Yasin - Yasinoğulları

İsmail SÜLECİK, Adana Büyükşehir Belediyesi

Davetli Konuşmacılar

  • Mustafa VARANK*

    Sanayi ve Teknoloji Bakanı

  • Bekir PAKDEMİRLİ*

    Tarım ve Orman Bakanı

  • Mahmut ÖZER

    MEB. Bakan Yrd.

  • Habip ASAN*

    Türk Patent ve Marka Kurumu

  • Faik YAVUZ

    TOBB Başkan Yardımcısı

  • Ahmet GÜNDAL*

    TMO Genel Müdürü

  • Michaela PICHLER

    ICC Genel Sekreteri

  • Bernard VALLUIS*

    Avrupa Un Değirmencileri Başkanı

  • Hüseyin HALICI

    ENOSAD Baskanı

  • Richard HEDGES

    Nijerya Plc Un Değirmenleri

  • İsmail KARAARSLAN

    DATA ARGE, Genel Koordinatörü

  • Tülin KUŞGÖZOĞLU

    Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Öğretim Görevlisi

  • Haluk Ziya TÜRKMEN

    Economist, Yazar

  • Darren PARRIS

    Perendale Publishers Limited Grup Başkanı

  • Martin SCANLON

    Manitoba Üniversitesi

Kurullar

  • Zeki DEMİRTAŞOĞLU

    Konferans Başkanı

    DESMÜD Başkanı

  • Hamit Köksel

    Konferans Eş Başkanı

    ICC Başkanı

  • Cemil GAZEL

    Başkan Yardımcısı

  • Nazmi YILDIZ

    Başkan Yardımcısı

  • Görkem ALAPALA

    Başkan Yardımcısı

  • Okçul BARLIK

    Başkan Yardımcısı

  • Bekir YEĞİN

    Başkan Yardımcısı

  • Abdulkadir SELEK

    Başkan Yardımcısı

  • Mustafa SARICA

    Sekreter

  • M. İhsan AYBAKAR

    Sayman

  • M. Salim ALAYBEYİ

    Yönetim Kurulu Üyesi

  • Tuncay MAİTUNA

    Yönetim Kurulu Üyesi

  • Mustafa ÖZDEMİR

    Yönetim Kurulu Üyesi

  • Sinem KAYA MAT

    Yönetim Kurulu Üyesi

  • Nimet ÖZTÜRKMEN

    Yönetim Kurulu Üyesi

  • Macit ÇUBUK

    Yönetim Kurulu Üyesi

  • Bahattin TAŞKIN

    Yönetim Kurulu Üyesi

  • Eray TAN

    Yönetim Kurulu Üyesi

  • Halil ERKAN

    Yönetim Kurulu Üyesi

Sosyal Program

Gala Yemeği ve Konser

23 Kasım 2018